Megjött a Réka!

Megjött a Réka!

Szép számmal összejöttünk a mai keddi (’26 Március 24) tornaóránkra.

Mint előzetesen jeleztük, Árpi tornatanárunk ezen a héten továbbképzésen van, s helyette Héder Réka most diplomázó gyógytorna-tanár tartja a tornaórákat.

Réka ügyesen vezette a tornát, igen intenzíven „nyomta”, mi meg megpróbáltuk követni. Többen már fél óra múlva (5 óra körül) az órát nézegettük, hogy hogyan is állunk időben.

Más fajta gyakorlatok és játékos mozgások voltak, mint amiket megszoktunk, de így is nagyszeű volt, jó volt.

Köszönjük Réka!

Közben észre sem vettük, hogy Rimóczi Kata sporttársunk készített néhány fotót a tornárol. Köszönjük Kata.

FOLYTATÁS:

A csütörtöki tornát is itt láthatjuk:

Réka ismét „mozgósította” a csapatot, s a „súlyzós” gyakorlatokkal jól megmozgatta a vállainkat. A játékos – súlyzós láb és kar emelgetésekkel ismét felvitte a pulzusszámot.

A torna végén még csoportképek is készültek- köszönjük Kata a fotókat, köszönjük Réka az intenzív tornaórát!


Közzétéve

itt:

,

, írta:

Cimkék: