Április 22-én a Városi Sportiroda által meghírdetett Nyugdíjas klubok sportvetélkedőjére a Szív Egyesületünk is benevezett. Csapatunk szorgalmasan részt vett a gyakorlóedzésen, majd az ezt követő versenyen is.
A vegyes csapatunk 2. helyezést, míg a női csapatunk 3. helyezést ért el, egyben a Szív Egyesületünk csapata enyerte a legsportszerűbben játszó csapat kitüntetést.
A vegyes csapat tagjai:
-Komjáthy György csapatkapitány
-Málits János
-Sági István
-Balogh László
-Horváth Imre
-Baloghné Tóth Valéria
-Bognárné Kalincsák Julianna
-Tatár Jenőné
Női csapat tagok:
-Baloghné Tóth Valéria csapatka-
pitány
-Bognárné Kalincsák Julianna
-Tatár Jenőné
-Szöllősi Józsefné
-Kiss Antalné
-Jakab Károlyné
-Jánosi Józsefné.
Gratulálunk a sikerekhez!











