Nyugdíjas klubok városi sportvetélkedője ’26.április 22.

Április 22-én a Városi Sportiroda által meghírdetett Nyugdíjas klubok sportvetélkedőjére a Szív Egyesületünk is benevezett. Csapatunk szorgalmasan részt vett a gyakorlóedzésen, majd az ezt követő versenyen is.

A vegyes csapatunk 2. helyezést, míg a női csapatunk 3. helyezést ért el, egyben a Szív Egyesületünk csapata enyerte a legsportszerűbben játszó csapat kitüntetést.

A vegyes csapat tagjai:

-Komjáthy György csapatkapitány

-Málits János

-Sági István

-Balogh László

-Horváth Imre

-Baloghné Tóth Valéria

-Bognárné Kalincsák Julianna

-Tatár Jenőné

Női csapat tagok:

-Baloghné Tóth Valéria csapatka-

pitány

-Bognárné Kalincsák Julianna

-Tatár Jenőné

-Szöllősi Józsefné

-Kiss Antalné

-Jakab Károlyné

-Jánosi Józsefné.

Gratulálunk a sikerekhez!


Közzétéve

itt:

,

, írta:

Cimkék: