Rendben lezajlott a közgyűlés!
2026.április 14-én rendben lezajlott a Szív Egyesületünk közgyűlése.
A vezetői beszámolót és az idei tervet a résztvevők egyöntetűen elfogadták.
Baloghné Valika, mint levezető elnök, menedzselte a rendezvényt. Komjáthy elnök úr köszöntötte a tagságot, majd ismertette a 2026-os év költségvetését. Gellei Marcsi titkárunk pedig a 2025-ről szóló beszámolót tartotta meg. Ezután Di Giovanni Vilmos, a FB elnöke tartotta meg a beszámolóját az Egyesület számviteli megfelelőségének ellenőrzésével kapcsolatban.
A közgyűlés képei:













