Közgyűlés 2026

Rendben lezajlott a közgyűlés!

2026.április 14-én rendben lezajlott a Szív Egyesületünk közgyűlése.

A vezetői beszámolót és az idei tervet a résztvevők egyöntetűen elfogadták.

Baloghné Valika, mint levezető elnök, menedzselte a rendezvényt. Komjáthy elnök úr köszöntötte a tagságot, majd ismertette a 2026-os év költségvetését. Gellei Marcsi titkárunk pedig a 2025-ről szóló beszámolót tartotta meg. Ezután Di Giovanni Vilmos, a FB elnöke tartotta meg a beszámolóját az Egyesület számviteli megfelelőségének ellenőrzésével kapcsolatban.

A közgyűlés képei:


Közzétéve

itt:

,

, írta:

Cimkék: