Egészség-betegség előadás

Egészség-betegség

címmel folytatódott az új kezdeményezésünk, a hó végi keddi előadássorozat.

Ma, 2024.február 27-én, kedden 16.30-kor Schneider Hajnalka és Sándorovic Tímea mentálhigiénikusok, a tervezett program szerint előadást tartottak Egyesületünk tagjai részére Egészség-betegség pszichés szempontból címmel.

A mai napon szép számmal megjelentünk az érdekes rendezvényen. Az előadók a rövid tájékoztató után csoportokba rendeztek bennünket, s ki-ki a kiválasztott ajándék drazsé-cukor színe alapján elmondhatta a csoporttársainak a múltról, a jelenről a jövőről és az öt jellemző tulajdonságáról a gondolatait. Nyilvánvalóan, ha több időnk lett volna, mélyebb ismereteket szerezhettünk volna egymásról, de így is nagyon érdekes volt a kezdeményezés.

Az előadók kiemelték, hogy a jó egészségi állapot megtartásához a 6 legjobb orvosság: a napsütés, a tiszta víz, a pihenés, a friss levegő, a testmozgás és az egészséges ételek.

Köszönjük az értékes információkat.

Közzétéve

itt: